Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 
Головна сторінка / Цікаві статті / Годування собак / Спостереження за харчуванням собаки

Спостереження за харчуванням собаки

Кімнатна собака, яка витрачає мало енергії, їсть менше, ніж та, яка багато бігає протягом дня і живе в будці. Щоб собака залишалася здоровою і витривалою, необхідно слідкувати як за якістю, так і за кількістю споживаної нею їжі.

Не існує простого способу визначити, чи правильно харчується собака. Найкраще поспостерігати за тим, як вона їсть. Якщо, зївши все, що йому дали, ваш вихованець і раніше неспокійний і  незадоволений, значить, швидше за все, йому мало отриманої їжі, якщо ж  після їжі він висловлює задоволення, то ви, найімовірніше, даєте йому рівно стільки, скільки необхідно.

Раціон складається для кожної собаки індивідуально, залежно від того, який спосіб життя вона веде. Коли ви знайдете той режим харчування, який необхідний і влаштовує собаку, дотримуйтеся його завжди: собаки не потребують особливої ​​різноманітності. У правильному раціоні собаки повинні бути вітаміни, жири, білки, мінерали і вуглеводи в необхідній кількості. Тут слід керуватися порадами ветеринара і поведінкою самої собаки.

При годуванні собаки один раз на день краще це робити вранці, тому що якщо вона буде їсти ввечері, то піде спати з дуже повним шлунком. При годуванні два рази на день денний раціон слід розділити на два однакових прийому їжі.

У собаки завжди повинна бути миска з водою, яку необхідно утримувати в чистоті. У дуже спекотну погоду ветеринар може порекомендувати додавати в миску з водою спеціальну сіль.

У разі частих запорів собаці слід давати зелень. Ніколи не експериментуйте з проносними: деякі з них смертельні для собак. Якщо у собаки запори трапляються нечасто, їй слід давати магнезію з розрахунку одна чайна ложка на кожні 20 кг ваги.

Хворою собаці може знадобитися спеціальна дієта, скласти яку допоможе ветеринар.

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів