Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 

Заповідник

У Британії в пташиний заповідник не пускають одиноких дорослих людей. 54-річний чоловік прийшов в парк Пакстон в надії побачити ловчих птахів і соколине полювання, але йому вказали на вихід.

Виявилося, що одиноким дорослим відвідування пташиного заповідника, як і інших парків, заборонено. 54-річного Метью Річардса (Matthew Richards) настільки вразив парк Пакстон, розташований в курортному місті Вестон-сьюпер-Мер графства Сомерсет, що він вирішив відвідати його ще раз.

Однак коли чоловік спробував потрапити на територію пташиного заповідника, йому вказали на вихід. Спантеличений Метью повідомив персоналу, що раніше він вже приходив в парк зі своїми внуками і у них не виникло жодних проблем, а тепер він повернувся, щоб побачити ловчих птахів і соколине полювання.

У відповідь Річардс почув, що в перший раз його пропустили завдяки онукам, оскільки одиноким дорослим відвідування заповідника заборонено. Персонал Пакстон пояснив здивованому чоловікові, що такі заходи були прийняті з метою захисту дітей від одиноких дорослих, які можуть виявитися педофілами, передає таблоїд Mirror.

Обурений британець не забажав миритися з відмовою і подав скаргу в адміністрацію парку, що є туристичною визначною памяткою. Однак керівництво заповідника встало на захист стороннього правила, зазначивши, що цьому приписом вже слідують і інші британські парки.

Я був вражений, — зізнається одружений батько трьох дітей. — Таке відчуття, що я піддався дискримінації. Соколине полювання цікаве всім, але мені сказали, що, згідно з правилами, воно недоступне для одиноких чоловіків і жінок заради захисту дітей.

На сайті парку Пакстон, який позиціонується як місце для сімейного відпочинку, говориться: Ми шкодуємо, але ми не можемо дозволити самотнім чоловікам і жінкам без дітей перебувати в парку.

Директор пташиного заповідника, Алістер Мід (Alistair Mead), повідомив, що правило діє протягом семи років, з моменту відкриття Пакстон. Правда, у самотніх людей все ж є шанс потрапити на територію парку.

Якщо людина хоче побачити соколине полювання або мешканців заповідника, то вона повинна попередньо звернутися до адміністрації парку і ми розглянемо поданий запит, — додав директор.

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів