Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 

Цікава історія

Подумати тільки: для чого чоловіки відрощують бороду? Одні починають відрощувати бороду і вуса взимку, щоб було тепліше і лице не мерзло. Для інших це як візитна картка, за своїми вусами вони стежать не гірше, ніж жінка за красою нігтів.

Для третіх це просто тягар, т.я. вони не люблять голитися і борода росте у них сама по собі. Брайн Досс не відноситься ні до однієї з перерахованих категорій. Його борода врятувала життя маленькій осиротівшій курчаті.

Днем Брайн відправився за покупками в магазин. Крім усього іншого хлопець купив велику упаковку фермерських яєць. Прийшовши додому, він став розставляти продукти по місцях і почув тонкий писк.

Відкривши контейнер з яйцями, чоловік побачив курчатко. Як такій крихітній живій істоті вдалося вижити, Брайн дивувався, і вирішив не кидати курчати в біді. Він став його годувати, піклуватися, оберігати.

Якщо виходив на вулицю, то і курча просилося з ним, то Брайн садив його на плече під бороду, саме там курча почувало себе найбільш комфортно і тепло. І незабаром воно визнало Брайна «своєю мамою».

Курчатко з часом виросло і перестало поміщатися під пухнастою бородою свого господаря. І виявилося що це зовсім не курча, а маленьке пташеня качки.

«Моя качка сама балакуча в світі, — сміється Брайн, — вона постійно спілкується зі мною. Коли я вдома, вона весь час бігає поруч і каже мені «піп піп піп».

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів