Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 

Собача відданість

Всі ми чули розповіді, дивилися фільми, читали книги про собачу відданість і вірність. Сюжети на цю тему зявляються час від часу і в нашому житті. От ми частенько їздимо за джерельною водою за місто. І, от, в одному місці, по дорозі з’явилася собачка, проста дворняжка. Про неї вже не раз показували сюжети по місцевому телебаченню.

Звідки вона взялася — ніхто не знає, але раніше її там не було. Зовсім поруч знаходиться село велике. Буквально метрів за пятдесят — дитячий (колишній піонерський) табір. Але вона облюбувала стовп на дорозі і живе там вже майже півроку. Хтось із сільських намагався відвести її до себе, але безуспішно.

Складається враження так, ніби чекає вона на когось. Може, свого підлого господаря, який завіз і кинув біля табору в надії, що вона в табір піде? Що діти її заберуть. А вона так і живе при дорозі коло свого стовпа.Якийсь добрий чоловік сколотив їй будку, та так і поставив біля цього стовпа, ... якщо вже така справа.

Велика вдячність йому за його чуйне серце і людяність. Хто постійно проїжджає повз, вже знають її, зупиняються, залишають якусь їжу. Так і живе вона при дорозі. Сьогодні і ми, проїжджаючи, зупинилися, щоб погодувати і подарувати частинку свого тепла... А ось і вона, бідолашна сидить.

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів