Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 

Собака милосердя

Ця історія відбулася декілька років тому, коли англійська поліція знайшла в садовому сараї замкнену самотню собаку. Вона скаучала, була вся брудна, і по ній було видно, що вона зголодніла, її образили і кинули. Поліцейські проявили участь і віддали її в місцевий притулок для диких тварин.

За кілька тижнів людям вдалося вилікувати собаку і завоювати її довіру. Собаку назвали Жасмин і стали підшукувати для неї прийомних господарів. Але у Жасмин були інші плани. Ніхто не памятає як це почалося, але собака стала ласкаво вітати всіх новачків, які прибувають в притулок.

І зовсім не важливо чи було це щеня, лисеня або кролик, або інший потерпілий звір. Жасмин просовував голову в клітку і привітно лизала новачка. Керівник притулку згадує один з перших випадків, коли надійшли два крихітних цуценя, знайдених на залізниці — вона підбігла до них, схопила одного за загривок і віднесла на диван, потім віднесла другого і сама вляглася, згорнувшись калачиком навколо них.

І так вона поводилася з усіма тваринами з притулку — навіть з кроликами. Це допомагає їм зняти стрес і звикнути до нової обстановки. «Вона няньчиться і з лисенятами, і з барсуком, і з поросятами, і навіть дозволяє птахам сидіти верхи на її носі, як на жердинці.

Жасмин — боязка, ображена і покинута — стала прийомною мамою для мешканців притулку. У списку її підопічних 5 лисенят, 4 барсучка, 15 курчат, 8 поросят, 2 цуценя і 15 кроликів. Ще й одна маленька козуля, яку у віці 11 тижнів знайшли в непритомному стані в поле. Жасмин зігрівала її і взяла на себе цілком роль прийомної мами.

Тепер вони нерозлучні — по притулку ходять тільки парою. «Це справжнє задоволення спостерігати за ними» — говорить керівник притулку. Але коли косуля підросте, Жасмин не залишиться одна - вона як і раніше буде дарувати свою любов новим вихованцям притулку.

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів