Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 
Головна сторінка / Цікаві статті / Дружба між тваринами / Незвичайна дружба мешканців зоопарку Одеси

Незвичайна дружба мешканців зоопарку Одеси

Кіт, мирно відпочиваючий «в обнімку» з козулею, приводить у захват всіх відвідувачів одеського зоопарку. Працівники закладу помітили, що рудий кіт, що мешкає в зоопарку, став частенько навідуватися у вольєр до козулі.

Кожен день він, не звертаючи уваги на огорожу, як ні в чому не бувало забирається до диких кіз і муркоче, і лащиться до однієї з косуль. «Найдивніше, що кіт проявляє інтерес до самця козулі» — пояснив заступник директора зоопарку Ігор Бєляков.

При зустрічі кіт треться об свого друга і вони можуть весь день провести разом. Котяча безпосередність дозволяє рудому-смугастому котові забратися зверху на відпочиваючу тварину і заснути на ньому, а благородний друг терпляче чекає і не турбує сплячого.

Котів і кішок на території зоопарку дуже багато, вони часто крадуть їжу у хижих птахів або невеликих тварин. Але рудий кіт дружить з козулею не заради користі, а з кращих спонукань. Його копитний друг — травоїдна тварина, а значить коту там поживитися нічим.

Нещодавно самця козулі перевели в інше приміщення, тому що він агресивно реагував на новонароджених дитинчат. Співробітники пояснили, що в природі така поведінка статевозрілих самців до молодняку не рідкість. Кіт швидко завчив нову адресу і маршрут до козулі та їх дружба продовжилася.

Як і раніше, не розлучаючись, вони проводять час в компанії один одного. Така картина розчулює батьків і приводить у захват малюків. Ця історія не єдина в одеському зоопарку. Народне прислівя говорить, що гусак свині не товариш, а в житті свиня може здружитися навіть із козою.

Мешканці сільського дворика — кізка і порося, також проводять багато часу разом. Вони нерозлучні: гуляють, грають і відпочивають удвох. Адміністрація пояснює таку дружбу та інші приколи з тваринами, тим що вони беруть приклад з людей. Тут вже не посперечаєшся з народною мудрістю: «З ким поведешся, від того й наберешся».

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів