Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 

Незвичайна історія

Незвичайна історія, що відбулася в зоомагазині столиці Бангладешу Дхака, довгий час вводила в розчулення його відвідувачів. Історія дружби між мавпочкою і щенятком, що відбулася в цьому магазині, зробило його одним з найпопулярніших місць відвідування туристів у місті.

За словами господаря магазина Рафіка Рахмана, ця міцна дружба між мавпочкою і собачкою завязалася буквально з першого дня їх знайомства. Причому справа не обмежувалася тільки спільної грою — тварини ділилися їжею, захищали один одного і так далі.

А коли одного разу цуценя продали, мавпочці вдалося втекти, і вже через кілька днів обох знайшли близько дверей магазину, як завжди, разом. З тих пір Рафік дав собі слово, що тварин продасть тільки разом.

Так і вийшло, чоловік, що прийшов за парочкою, виявився відомим голлівудським режисером Робертом Замекісом. Як зясувалося, він почув про цю дивовижну історію дружби тварин і прийняв рішення покласти її в сюжет для свого нового фільму.

За словами Замекіса, в той час, як світ розвалюється на частини від взаємної ворожнечі, ця дивовижна історія повинна вплинути на свідомість людей і змусити їх задуматися. Головні ролі зіграли самі герої, крім того режисер вирішив залишити імена тварин без зміни. Так і назвали фільм «Тім» і «Грета».

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів