Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 
Головна сторінка / Цікаві статті / Дружба між тваринами / Відданість не передається у спадок

Відданість не передається у спадок

Дивовижна історія про дружбу і відданість тварин сталася в зоопарку Новокузнецька. Щеня, узяте в добрі руки із зоопарку, за декілька днів втекло з дому до свого сусіда по вольєру. Само пройшло дорогу від селища до Новокузнецька і ринку на Садовій, де стоїть цей зоопарк, а це десятки кілометрів.

Історія, як у кіно, сталася з щеням Джесікою і вовченям Апрелем. Обидва жили в одному вольєрі близько трьох місяців. Від новонародженого вовченяти відмовилася мати-вовчиця, і його довелося вигодовувати штучно. Зараз вовченяті — 4 місяці, а цуценяті — близько року.

З тих пір, як до вовченя підсадили в клітку прибулого до зоопарку цуценя-дворняжку, вони стали не розлий вода. Цуценя навчило вовченя їсти з миски, захищало його і оберігало. Тварини, різні за характером та поведінкою, мирно існували один з одним і грали весь час разом.

Але незабаром друзів розлучили — Джесіку забрали нові хазяї: сторожити — в дачне селище. Апрель не змирився з новими обставинами і оголосив голодування. Два дні вовченя відмовлялося від їжі, а на третю добу і подруга Джесіка сама повернулася. За словами директора зоопарку Тетяни Фадєєвої, таких випадків на її памяті ще не було.

Щеня втікло від нових господарів і через все місто знайшло дорогу до свого друга. - Ми були вражені, коли Джессіка з’явилася в дверях. А вона, радісно гавкаючи і вітаючись з усіма нами, кинулася прямо до вольєра з Апрелем. Тепер вовк і собачка знову разом, в одній клітці, - розповідає Тетяна Фадєєва, директор зоопарку.

-Я завжди вважала, що така дружба звірів тільки в кіно буває ... А, виявилося, на наших очах сталося справжнє диво, приклад дружби і вірності. Зараз щеня і вовченя знову разом. Вони грають один з одним в одному вольєрі і не страждають відсутністю апетиту. Тепер в зоопарку кажуть, що більше нерозлучних друзів — пса і вовка — розлучати не будуть.

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів