Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 

Протилежності притягуються

В австралійському центрі рятувальників дикої природи Kilmore оселилися маленький симпатичний кенгуру на прізвисько Анзас і крихітний косоокий вомбат Пеггі. Вони залишилися без материнської опіки і потрапили в центр порятунку в один і той же час.

Щоб за крихтами було легше доглядати, рятувальники поселили їх разом. Вони навіть і припустити не могли, що Анзас і Пеггі стануть кращими друзями. Зазвичай малята кенгуру проводять в сумці своєї матері близько восьми місяців, але Анзас був викинутий з сумки за кілька місяців до визначеного терміну.

У віці пяти місяців він не вижив би в дикій природі, якби рятувальники в цей час не доставили його в центр. Щоб скрасити його розлуку з мамою, він був поміщений в одне гніздечко з Пеггі. Тепер малюки могли спати разом і заспокоювати один одного биттям своїх сердець.

Пеггі це теж пішло на користь. Він перестав відчувати себе самотнім. Можливо, саме різниця в характерах допомагає малюкам добре ладити один з одним. Анзас дуже спокійний і ласкавий, Пегі галасливий і безцеремонний. Зараз ці крихти дуже схожі.

Але з віком їх розміри будуть сильно відрізнятися. Чи продовжиться їх спілкування в майбутньому - невідомо. При однаковій вазі в 30 кілограм, Пеггі буде міцної статури, і буде нагадувати середніх розмірів порося.

Тоді як Анзас буде набагато вище ростом. На щастя, обидва вони травоїдні, тому не буду представляти загрози один для одного. І якщо їх дружба продовжиться, вони зможуть відмінно проводити час разом, цілий день пліч-о-пліч, поїдаючи соковиту траву і листя.

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів