Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 
Головна сторінка / Цікаві статті / Людина і тварина / У Канаді обмежують рух кораблів через вимираючих косаток

У Канаді обмежують рух кораблів через вимираючих косаток

У Канаді намагаються зберегти вимираючих косаток. На узбережжі провінції Британська Колумбія залишилося 75 особин цих ссавців, які знаходяться на межі зникнення.

Влада Канади ввели обмеження руху кораблів в одній з провінцій, де мешкають останні кілька десятків особин косаток. На узбережжі Британської Колумбії в Канаді кораблі повинні триматися на відстані в 400 метрів від косаток, які там мешкають, пише The Globe and Mail.

На узбережжі провінції Британська Колумбія залишилося 75 особин цих ссавців, які знаходяться на межі зникнення.

Обмеження руху кораблів вступить в силу з червня 2019 року. Комерційні компанії, які виконують спостереження за косатки, тепер повинні будуть отримувати дозвіл на це і зможуть підходити до тварин не ближче, ніж на 200 метрів.

Ми знаходимося на роздоріжжі. Вплив змін клімату і втрата мешканців, які повязані з активністю людини за останні кілька десятків років, привели до деградації екосистеми як в Канаді, так і по всьому світу, — каже міністр рибальства, океанів і берегової охорони Канади Джонатан Уілкінсон.

Влада також просить вимикати ехолокатори на суднах, коли вони не використовуються, і пересуватися повільно в кілометровій зоні від косаток.

Рекламний блок
© 2010–2021 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів