Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 

Спасли собаку

Холод і морози дуже небезпечні для наших чотириногих друзів. Деякі люди думають, що якщо у тварини густа шерсть, немає приводу турбуватися про те, що він може замерзнути. Але це далеко не так.

Насправді собаки, особливо домашні, дуже важко переносять мороз. Ця історія про чоловіка із США, який якось просто йшов у своїх справах і помітив тремтячу собаку на узбіччі. Було зрозуміло, що тварина дуже замерзла.

ЇЇ залишили біля відділення пошти, привязаною до стовпа, так що шансів втекти у неї не було. Напевно, господар вирішив зайти на пошту, залишивши собаку зовні, не звертаючи уваги на факт, що температура повітря в той день опустилася нижче -18 градусів.

Судячи з усього, людина затримувався, а собака тим часом стала замерзати. Те, що зробила цей чоловік, побачивши бідну тварину, просто неймовірно. Він сів на коліна, взяв собаку на руки і обійняв її, намагаючись віддати тварині трохи свого тепла.

Так він прочекав, поки за псом не повернувся господар. Страшно подумати, чим могла закінчитися ця історія, якби людина вчасно не прийшла на допомогу бідній собаці. Будьте уважними і не залишайте свою тварину на морозі.

Також вас повинні насторожити наступні симптоми: тремтіння, слабкий пульс, тварина кличе на допомогу, холодні вуха і кінцівки. Переохолодження може призвести не тільки до застуди та обмороження, але навіть до летального результату.

Тому господар, будь пильний і не залишай свого вихованця на морозі, а також реагуй, якщо побачиш, що тварина на вулиці замерзає. Добре, що чоловік який проходив помітив замерзаючу собаку на узбіччі. Сила його вчинку доведе вас до сліз!

Рекламний блок
© 2010–2021 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів