Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 
Головна сторінка / Цікаві статті / Людина і тварина / Лебідь повернувся зимувати до свого рятівника

Лебідь повернувся зимувати до свого рятівника

Лебідь на імя Гоша, якого в квітні 2012 року врятував житель райцентру Любашівка в Одеській області, колишній міліціонер Володимир Медведенко, прилетів на зимівлю до свого рятівника. Гоша повернувся в Любашівський район разом зі своєю подругою.

Пара лебедів з невідомих причин не полетіла на зимівлю в теплі краї, а оселилася на незамерзаючій частини водоймища біля села Гвоздавка Друга. Зараз про птахів піклуються місцеві жителі, які підгодовують їх хлібом. Люди побоюються, що лебеді можуть не пережити сувору зиму чи потрапити в лапи хижаків.

Тому, можливо, лебедів знову віддадуть у притулок на зиму в приватному господарстві.У квітні сім’я Володимира Медведенко прихистила дикого лебедя, що відбився взимку від перелітної зграї. Колишній міліціонер Володимир Медведенко підібрав знесилену птаху на трасі «Одеса-Київ».

Лебідь вискочив на шосе, очевидно, рятуючись від хижаків. Спочатку Гоша (так його назвали) не міг навіть їсти, але нові господарі виходили птицю, поселивши його в будинку у газового котла і забезпечивши умовами «повного пансіону».

Лебідь Гоша став повноправним жителем Любашівки і місцевою знаменитістю: діти і дорослі нерідко несли йому частування. Володимир та Наталія Медведенко хотіли віддати птицю в Одеський зоопарк або Уманський дендропарк, але установи обіцяли прийняти лебедя тільки у разі його абсолютного здоров’я.

У результаті всіх людських перепитій красень Гоша залишився в Любашівці, але з приходом тепла нинішні господарі відпустили його на волю, до берегів річки Кодими.

Рекламний блок
© 2010–2021 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів