Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 
Головна сторінка / Цікаві статті / Чаруючий світ підводного царства / Австралійський дайвер допоміг китеняті вибратися із сітки

Австралійський дайвер допоміг китеняті вибратися із сітки

Австралієць зі штату Квінсленд, який просить називати себе Джанґо, допоміг дитинчаті горбатого кита вибратися із сітки, яку розставили довкола узбережжя для захисту від акул. Утім у Квінсленді перебування поруч із таким обладнанням карається штрафом у розмірі до 26,9 тисяч австралійських доларів.

Подія відбулася на узбережжі поблизу міста Ґолд-Кост, повідомляє австралійський портал The Age. Сам Джанґо говорить, що помітив китеня випадково, коли збирався зайнятися дайвінгом. За його словами, сітка вп’ялася тварині у хвостовий плавець — сама вона вибратися не могла.

Хоча в Джанґо був із собою ніж, йому не довелося його застосовувати: він розпутав сітку руками. Чоловік також додав, що переймався, чи сам, бува, не заплутається в сітці, бо тоді він легко міг би стати здобиччю для акул.

Повертаючись від сітки, Джанґо перестрів човен із представниками місцевого департаменту рибальства. Вони також уже знали про китеня й поспішали йому на допомогу. Джанґо розповім їм про те, що сталося — й дізнався, що його мають оштрафувати: відповідно до законів штату Квінсленд, перебування в околі 20 метрів від захисного обладнання проти акул карається штрафом до 26 900 австралійських доларів.

Утім пізніше речник департаменту рибальства штату Квінсленд повідомив, що розслідування за фактом події ведеться, але штрафу Джанґо виписувати не будуть.

Сам чоловік на це відреагував так: «А, точно, ну це справедливо… У мене є гроші, щоб сплатити штраф… День влетів в копієчку, але ну що поробиш… інколи треба платити належне».

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів