Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 
Головна сторінка / Цікаві статті / Анімалотерапія / Вуж руйнує енергетичну субстанцію хвороби

Вуж руйнує енергетичну субстанцію хвороби

Для лікування такого важкого захворювання як дитячий церебральний параліч на Кубі в спеціальному медичному центрі дітей успішно застосовують ... дельфінів. Звичайно, вони не лягають з ними в ліжко, а лише плавають разом з малюками. І відбувається диво: прикуті до інвалідного візка діти починають ходити!

Там же лікують і психічну хворобу — аутизм. Варто маленькому пацієнтові кілька разів побарахтаться в басейні разом з дельфінами, і він починає поступово повертатися в наш світ. У світовій цілительській практиці зустрічаються приклади використання для енергетичного впливу на людину і інших тварин.

Наприклад, в горах північно-східної Туреччини для лікування багатьох хвороб використовують біоенергетичний потенціал неотруйних змій — звичайних вужів. Місцеві жителі вірять, що вужі можуть позбавити їх від мігрені, шкірних хвороб і незаваючих ран, зняти невралгічні болю.

Ужа кладуть на уражену ділянку тіла і вмовляють не відповзати. Якщо змія слухається і залишається на місці, значить, все нормально - вона починає поглинати або руйнувати енергетичну субстанцію хвороби. Якщо вже відповзає, значить, щось не так, і слід пошукати іншого, більш відповідного цілителя.

З тих пір, як було встановлено, що кішки володіють здатністю надавати благотворний вплив на помутніння свідомості і відновлювати рухливість кінцівок, їх стали все більше і більше використовувати не тільки в лікарнях, але і в спеціальних клініках для наркоманів, алкоголіків, а також у будинках престарілих.

Кішки надають допомогу чоловікам, жінкам і дітям, що страждають серйозними серцевими розладами, а також ушкодженнями мозку, викликаними як крововиливами, інсультами, так і механічними травмами. Вони чудово використовують дотики і, в свою чергу, реагують на них.

Один з провідних фахівців з дотикальної терапії доктор Бертрам Фоукер говорить: «Найпримітивніша реакція на ніжний дотик в критичні періоди — це почуття розслаблення тіла і впевненість, що ти не самотній». Таким чином, поряд з нами унікальний терапевт, який спеціалізується на дотикальній терапії.

Коли ми гладимо кішку, то не тільки робимо їй приємне, але й самі задовольняємо свої потреби в дотику. Що дивно, кішки лікують не тільки людей, але й інших тварин. Лікувальна дія кішок на людину до кінця ще не вивчена, але накопичені знання дозволяють стверджувати, що вона комплексна.

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів