Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 
Головна сторінка / Цікаві статті / Анімалотерапія / Анімалотерапія: мало не здасться!

Анімалотерапія: мало не здасться!

Що б там буржуїни не говорили про те, що кішки і собаки без їхніх сухарів і дня прожити не можуть, а я їм все одно не вірю. Хоча б тому, що в мене вдома і кішки, і собаки утримуються в повному комплекті. І вони із задоволенням хрумтять своїми сухарями, але ... Але тільки в тому випадку, якщо їх добу морити голодом.

Що я тільки не робив — і такі сухарі купував, і отакі. Всякі різні. Носи вернуть. Мясо їм подавай. Ковбаску, котлетку або рибку. А сухарі, дорогий господар наш, сам гризи ... Так ось вони приблизно пояснюють свої пристрасті, демонстративно відходячи від своїх мисок. Ігнорують.

Іронія сухарів ще й у тому, що мої собаки намагаються не їх тоді, коли я це бачу. Коли я поруч — вони роблять вигляд, що ніякої їжі в їх мисках не міститься, а точніше - те, що там міститься, жерти зовсім неможливо. Але якщо я йду на принцип, вони чекають, коли на кухні мене немає, відправляються туди і починають хрустіти.

І варто лише мені зайти — відскакують від миски, як ошпарені: не, не, дорогий ти наш, ми це не їли! Ми ж тобі ясно і зрозуміло свою думку висловили — це неїстівне. А на кухні ми — так, випадково ... Водички зайшли попити. А ти чого подумав?

Думаю, що якщо собаку або кішку дня два або три не погодувати — вона забуде про всі забобони по відношенню до сухарів і негайно на них накинеться. Ймовірно, саме таким способом знімається вся реклама про сухарі, якими домашні тварини хрумтять до рекламної знемоги. Або це спеціально виведені кішки-мутанти, що менш імовірно.

Тим більше, що брати наші менші абсолютно не міркують в термінах корисно, багатий зміст вітамінів або низький рівень холестерину. Ви їм дайте можливість вибрати, а вже вони не помиляться, де чого більше і менше! Собаки і кішки піклуються про нас самим певним чином: чому б нам не бути більш уважними до їх побажань?

До речі, вам відомо, що собака і кішка в будинку — це незмінний лікувальний і оздоровчий ефект, який вона приносить вам усім своїм єством? Так, так, це так, і є навіть цілий напрям у медицині, присвячене анімалотерапії — лікувальної системі, коли поряд із звичайним лікуванням хворому наказано спілкування з домашнім тваринам.

Причому цілющий ефект можуть надавати не тільки собаки чи кішки, але і інші тварини. Наприклад, катання на коні допомагає людям з порушеннями психіки. А спілкування з хвилястими папужками полегшує болі в серці. Ось як воно, виявляється. Швейцарські зоологи довели, що літні люди, у будинку яких є кішка, звертаються до лікаря в середньому на 16% менше, ніж ті, які не мають кішок.

Медицині відомі випадки, коли контакт з собакою чи кішкою опинявся єдиним засобом допомогти хворій людині. Якщо поруч з вами постійно знаходиться запальна і неврівноважена людина — подумайте про те, щоб завести шар-пея. Цій породі більше 2000 років, вона вважається лікувальною, так як володіє особливим біополем.

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів