Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 
Головна сторінка / Цікаві статті / Анімалотерапія / До курсу дельфінотерапії необхідно знати

До курсу дельфінотерапії необхідно знати

Треба знати про те, що дельфіни воліють мешкати в прохолодній воді. Тому при простудних захворювання або відразу після них необхідно утримуватися від занять дельфінотерапією. Крім того, відвідавши басейн і поплававши з дельфінами в прохолодній воді, бажано прийняти теплий душ і укутатись в махровий халат або рушник, випити гарячого чаю, погрітися на сонці.

Перед курсом делінотерапіі необхідно поспілкуватися з психологом, практикуючим у лікувально-оздоровчому центрі (при цьому зовсім неважливо, де знаходиться дельфінарій: в Болгарії чи Туреччини, в Криму чи на Балі). Перш, ніж зробити заплив з дельфіном, необхідно пограти з ссавцем на помості. Адже під час гри відбувається знайомство з твариною.

При першому спілкуванні дельфіна можна погладити чи покидати мяч. Дельфіни обожнюють знаки уваги, особливо, якщо людина включається в ту гру, яку пропонує чудовий «доктор». Цим тваринам не дуже подобається гра, яку намагається їм навязати пацієнт. Білухи відчувають захоплення, якщо їм акуратно чешуть небо. Однак не всі зважуються на такий експеримент, хоча він абсолютно безпечний.

Афаліни відчувають блаженство, якщо їм полоскотати черевце. Гра дозволяє подружитися з дельфіном, увійти з ним в тісний контакт, після якого можна приступити до плавання. Втім, відразу дельфін до людини не підпливає, навіть якщо спільну мову було знайдено на суші. Зазвичай тварина підпливає до людини через кілька хвилин (як правило, проходить від 2 до10 хвилин).

Спочатку дельфіни освистують того плавця, котрий з’явився в басейні, немов обговорюють новоприбулого між собою. Після чого починається дивовижне і захоплююче дійство, відгуки про який самі приголомшливі. Треба обовязково мати на увазі, що дельфіни не терплять насильства над особистістю.

Не варто намагатися схопити тварину і застрибнути на нього, щоб покататися. Дельфіни самі підпливають, підставляючи плавник. Не потрібно чекати від тренера якихось особливих інструкцій у будь-якому дельфінарії, будь то в Анапі або Сочі, Євпаторії чи Геленджику, необхідно просто плавати, наближаючись до дельфіна без страху, суєти і, тим більше, агресії.

Важливо встановити емоційний контакт, розслабитися і покластися на чуття ссавця: дельфін сам вибере, то, що необхідно людині. Дельфін — це сімейний психотерапевт. Він хороший для сеансів з сімєю або коханою людиною. Це тварина здатна самим незбагненним чином налагодити взаємини між людьми. Дельфін припиняє сварки і вселяє терпимість.

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів