Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 

Домашні улюбленці

Собаки

Всім відомо, що собака — це сама товариська і розумна серед всіх інших тварина. Звичайно з тих, кого можна тримати вдома. Собака завжди взнає свого господаря і відрізняється своєю відданістю і абстрактним спілкуванням. Це яскравий приклад такої тварини, яка здатна замінити самотній людині будь-якого залицяльника.

Дуже цікаво і важливо те, що граючи з тваринами, у людини непомітно розвивається рухова функція організму, а також розвивається моторика і набагато легше проходять фізичні напруження. Така тварина як собака здатна допомогти людині подолати страх, невпевненність і неуважність.

Крім того четвероногі друзі звільняють свого господаря від таких неприємних відчуттів, як неповноцінність і невпевненість у собі та своїх силах. Тварина пробуджує в замкнутій людині протилежність, тобто робить її більш товариською і розкутою.

В першу чергу ця позитивна енергія відбивається на дітях з подібними почуттями. До того ж багато людей роблять з собачої шерсті шкарпетки і навіть лікувальні пояси. У народі кажуть, що ці речі відмінно справляються з радикулітом, а також різними хворобами суглобів. Недарма в народі кажуть, що собака — друг людини. Я б ще додала найвірніший друг.

Кішки

У кожного будинку є або, принаймні, була кішка. Це миле створіння завжди приносить радість і настрій. У науці вирахували, що вібрація котячого організму здатна позбавити багатьох людей не бажаних моральних недуг. Серед них — остеохондроз, радикуліт, і болі в суглобах.

Домашні пушистики також позитивно впливають на внутрішні хвороби людини. Це можуть бути навіть прості удари або садна. Ще з дитинства мати нам казала, що кішки постійно лягають на хворе місце людини, тим самим впливаючи на його лікування.

Знаючі експерти стверджують, що коли ми торкаємося до кішці, у нас вирівнюється кровяний тиск. Тому, нерідко говорять, що кішки можуть запобігти інфаркту. Це тварина грає роль домашнього «Антистреса».

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів