Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 

Тварини здатні лікувати

Напевно, ви не раз чули про те, що багато тварин здатні лікувати нас від різних захворювань. У наш час існує велика кількість ліків, але не всі готові труїти ними свій організм. Саме тому народна медицина стає все більш актуальною. Даний спосіб лікування за допомогою тварини називається анімалотерапія.

Мова, звичайно ж, не йде про якісь насильницькі методи. При такому лікуванні жодна тварина не постраждає. Потрібно відзначити, що домашні тварини, в першу чергу, відповідають за гармонію стосунків у сімї, атмосферу в домі.

Для тих, у кого немає сімї, чотириногі стають єдиними співрозмовниками, які можуть вислухати і зрозуміти господаря. Перейдемо до найголовнішого. Які ж тварини і від чого можуть нас лікувати?! Почнемо зі звичних нам собак. Як відомо, вони володіють вірністю, добротою і досить високим рівнем розумового розвитку.

Багато літніх людей заводять собак як прекрасних помічників. За допомогою спілкування з чотириногим улюбленцем людина починає більше спілкуватися. Відомі випадки, коли навіть самі мовчазні, замкнуті в собі люди виходили зі свого стану.Всім відомо, що людина, що спостерігає за плаванням рибок, стає більш спокійною, у неї різко піднімається настрій.

Але мало, хто знає, що вони здатні лікувати таке захворювання, як астма, або застуда. Дельфіни можуть лікувати психічні захворювання. Навіть сильні хвороби залишають людину після спілкування з цими чудовими істотами. Більш звичними для нас є кішки. Вони можуть просто піднімати настрій, а можуть і лікувати головний, суглобовий біль, навіть остеохондроз.

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів