Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 

Зоопарк в Києві

Наречена Володимира Кличка голлівудська актриса Хайден Панеттьєрі допомогла горилі Тоні з Київського зоопарку перебратися в новий вольєр.

За словами нареченої Володимира Кличка, вона зробила це в тому числі і для всіх киян. Кожного разу, коли я відходила від клітини, то розуміла, якою маленькою була ця клітка для такої великої тварини.

Доглядачам Київського зоопарку теж не подобалися умови, в яких вони змушені були його утримувати. Там було всього кілька іграшок, щоб зайняти допитливий розум тварини і масивні металеві прути практично з усіх боків.

Це було схоже на тюремну камеру! Я також побачила, наскільки далеко горилу тримали від людей. Чоловіки, жінки і діти, які заплатили гроші, щоб прийти і подивитися на цю велику істоту, зазвичай не бачать нічого, крім її спини!

Тому я вирішила змінити і перебудувати будинок для горили Тоні! Я зробила це не тільки для Тоні, але я зробила це також для киян, які витрачають свої важко зароблені гроші, щоб повести свою сім’ю в зоопарк для нових вражень! — Зазначила Хайден.

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів