Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 
Головна сторінка / Цікаві статті / Цікаве про тварин / Свині-втікачки повернулися до господаря, пропливши в морі 1,5 км

Свині-втікачки повернулися до господаря, пропливши в морі 1,5 км

Курйозний інцидент стався в Шотландії минулого тижня. Свині, перевезені на маленький острів Лонга на північно-заході від узбережжя країни, повернулися на материк своїм ходом. Причому для цього їм довелося проплисти в море близько 1,5 км.

Джеймс Кемерон, господар свиней на прізвисько Мері і Траффл, відвіз їх на острів вранці 21 липня. Вже на наступний день фермеру зателефонував його знайомий Джей Госс, який побачив в морі двох свиней, що пливуть у напрямку до шотландському узбережжю.

Поява двох відважних плавців на березі викликало справжній ажіотаж серед місцевих жителів.

Передбачається, що Мері і Траффл в цілому пропливли близько півтора кілометра. Це було неймовірно, — згадує Госс. — Коли свині вийшли з води на берег, вони тремтіли і виглядали переляканими.

Після цього чоловік подзвонив Камерону, заявивши, що його свині повернулися додому. Фермер спочатку не повірив, вирішивши, що його просто розігрують.

За його словами, у Шотландії на материку в нього було велике господарство і багато тварин, серед яких шість свиней.

Раніше я відвозив овець на острів Лонга, і вони сприймали це зовсім спокійно. На острові багато корму і чистої води, — дивується господар відданих кабанчиків.

Однак, як виявилося, свиням умови життя на острові не сподобалися.

Я знову не буду відправляти Мері і Траффла на Лонгу. Вони недвозначно дали мені зрозуміти, що не в захваті від такого життя, і тому я вирішив залишити їх на материку, — розповів Кемерон.

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів