Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 

Випадкова в’язка

У більшості випадків вязка відбувається невдовзі після того, як собаки познайомилися, особливо коли пес є досвідченим виробником. Проте буває, що собаки просто не подобаються один одному, і вязання не настає.

Часто таке відбувається через те, що сука виявляється домінуючою особиною. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, причому твердо знаєте, що сука знаходиться в найсприятливішою фазі для запліднення, спробуйте знайти іншого виробника. Вязку зазвичай влаштовують там, де живе пес.

Під час злучки заліза, що знаходиться в пенісі самця, збільшується, і пеніс залишається в піхву самки до 20 хвилин. Протягом цього періоду самець може зістрибнути з самки і стояти поруч з нею або ззаду.

Багато господарів просто губляться, коли бачать таке вперше, проте це абсолютно нормальне явище, і найкраще, що можна зробити, — залишити собак в спокої і неквапливо випити чашку чаю. Таке «склещивание», як його називають професіонали, має місце в більшості випадків, проте не завжди. Якщо склещивание не було, це не означає, що запліднення не відбулося.

Рекламний блок
© 2010–2020 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів