Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 
Головна сторінка / Рубрика „Коні“

Рубрика „Коні“

У світі зареєстровано більше 200 порід коней. До створення кожної з них доклав руку осіб. Одомашнення зрештою переросло в селекціонування і в багатьох випадках було пов'язано з більш якісним харчуванням і збільшенням розмірів або продуктивності коней (або того й іншого). Але найбільш значним чинником розвитку порід послужила необхідність виконання певного виду роботи, якої люди вимагали від конкретного типу коней.

В одних породах цінувалася міць, необхідна для переміщення важких вантажів, у той час як для швидкісного пересування були потрібні передусім швидкісні якості. Терміни "холоднокровна" і "теплокровних" (що не мають нічого спільного з температурою) є одними з основних характеристик коней.

Холоднокровні ваговози, мабуть, ведуть свій рід від доісторичних коней, які населяли Північну Європу. Теплокровними називають коней легших верхових типів. У наші дні термін "теплокровний" відноситься переважно до коней, вирощеним для спортивних перегонів. Представлені в даній книзі породи розбиті на континентальні групи, а потім розподілити на країни кожного з континентів.

Рекламний блок
© 2010–2021 Енциклопедія «Тварини світу»
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів