Всеукраїнська велика енциклопедія тварин
Тварини світу
 
Фото тварин
Цікаві статті
Партнери
Зв’язок з нами
 
 
 
Тварини за абеткою
А   Б   В   Г   Ґ   Д   Е   Є   Ж   З   И   І   Ї   Й   К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У   Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я  
 
Тварини за рубриками
 
Головна сторінка / Рубрика „Кішки“

Рубрика „Кішки“

Все про кішок |

Кішка, або домашня кішка (лат. Félis silvéstris cátus) - домашня тварина, одне з найбільш популярних (поряд з собакою) «тварин-компаньйонів».

З зоологічної точки зору, домашня кішка - ссавець сімейства котячих загону хижих. Раніше домашню кішку нерідко розглядали як окремий біологічний вид. З точки зору сучасної біологічної систематики домашня кішка (Felis silvestris catus) є підвидом лісової кішки (Felis silvestris).

Будучи поодиноким мисливцем на гризунів і інших дрібних тварин, кішка - соціальна тварина, що використовує для спілкування широкий діапазон звукових сигналів, а також феромони і рухи тіла.

В даний час в світі налічується близько 600 млн. домашніх кішок, виведено близько 200 порід, від довгошерстих (персидська кішка) до позбавлених вовни (сфінкси), визнаних і зареєстрованих різними фелінологічний організаціями.

Протягом 10 000 років кішки цінуються людиною, у тому числі за здатність полювати на гризунів і інших домашніх шкідників.

Рекламний блок
© 2010–2021 Енциклопедія «Тварини світу»
игровые автоматы гном играть бесплатно
Правила користування, використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання на http://tvarunu.com.ua . Посилання обовязкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів